OSTEOPACI.com to firma działająca od 2007 roku. Od ponad 10 lat leczymy pacjentów z dolegliwościami takimi jak ból: pleców, szyi, kończyn, dyskopatia, kontuzje, przeciążenia,  urazy  sportowe i niesportowe. Naszymi klientami są również osoby, które chcą wrócić do sprawności fizycznej po złamaniach, skręceniach, długotrwałym unieruchomieniu.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i pełnych pasji fizjoterapeutów, których nadrzędnym celem jest codzienna troska o dobro pacjentów i zapewnienie im szybkiego powrotu do zdrowia przy jednoczesnym dążeniu do osiągnięcia pełnej sprawności fizycznej. Stosowane przez nas metody terapeutyczne i techniki fizjoterapeutyczne umożliwiają nie tylko eliminowanie objawów chorób, lecz również przyczyn odpowiedzialnych za ich powstawanie. Wysoka jakość wykonywanych usług i skuteczność terapii leczniczej oraz umiejętne odpowiadanie na indywidualne potrzeby pacjentów to zasługa doświadczonych terapeutów, którzy inspirują siebie nawzajem i nieustanie poszerzają swoje kompetencje biorąc udział w wielu szkoleniach i specjalistycznych kursach.

Jesteśmy profesjonalistami. Umiejętnie łączymy wiedzę z zakresu „medycyny opartej na faktach” z praktycznym doświadczeniem, które zdobywamy podczas pracy z pacjentami.

Systematycznie udoskonalamy  umiejętności i zwiększamy wiedzę z zakresu leczenia bólu oraz urazów poprzez uczestnictwo w szkoleniach, stażach (krajowych i zagranicznych), studiach podyplomowych, kongresach, kursach.