Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii Poznań

Rozwój ruchowy i sensoryczny

Współczesne fizjoterapeutyczne oraz wspomagające ruchowe techniki terapii z dziećmi z trudnościami rozwojowymi. Sensoryczne wspieranie rozwoju dziecka, praca z poszukiwaczami doznań sensorycznych, wsparcie dziecka wrażliwego, nieśmiałego, hiperaktywnego.

Psycholog, Pedagog, Logopeda

Pedagogiczna, psychologiczna i logopedyczna pomoc w rozwoju dziecka w oparciu o indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny dostosowany do dziecka z wyzwaniami rozwojowymi. Nauka pisania, czytania, kontroli emocji, zachowań społecznych. Wsparcie rozwoju komunikacji dziecka z trudnościami rozwojowymi. Kompleksowość skutecznych oddziaływań terapeutycznych.

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii Poznań
Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii Poznań

Neurorehabilitacja

Rehabilitacja złożonych procesów poznawczych; pamięci, koncentracji uwagi, myślenia abstrakcyjnego, percepcji słuchowej, emocjonalnej i wzrokowej. 

Dodatkowe wsparcie,
również dla rodzica

Ocena funkcjonowania dziecka przez Zespół Diagnostyczny (psycholog, pedagog, psychiatra dziecięcy, fizjoterapeuta), analiza mocnych i słabych stron dziecka. Ocena stanu odżywienia, praca nad wybiórczością pokarmową oraz wpływem nawyków żywieniowych na zachowanie dziecka. Sesje rozwojowe Rodzica w obliczu trudności dziecka.

Patrycja Dykiel

Patrycja Dykiel

Specjalizuje się w: 🔸 Fizjoterapii uroginekologicznej, 🔸 Ćwiczeniach w korekcji rozejścia mięśni brzucha, 🔸 Terapii Blizn. Wykształcenie: 👉 Fizjoterapia (licencjat) Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu […]

Czytaj dalej… from Patrycja Dykiel

Fizjoterapia domowa i ambulatoryjna

Bezpłatna fizjoterapia domowa oraz ambulatoryjna
refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Partnerzy

Formularz dla rodzica

  Drogi Rodzicu! Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozwoju Twojego Dziecka, ale nie wiesz jakiego wsparcia poszukiwać, udziel niezobowiązujących i anonimowych odpowiedzi na poniższe pytania. Przeanalizujemy i skontaktujemy się z Tobą z propozycją wsparcia dostosowanego specjalnie do potrzeb Twojego Dziecka.


  Wiek dziecka

  Jakie rozpoznanie medyczne posiada Twoje Dziecko?


  Na jakim aspekcie usprawniania Dziecka zależy Pani/Panu najbardziej?


  Dane kontaktowe  Umów wizytę

  ZADZWOŃ