Konsultacja Procesów Integracji Sensorycznej

📍Na czym polega❓
Konsultacja procesów integracji sensorycznej polega na kompleksowej ocenie funkcjonowania dziecka 👶👧🧒 we wszystkich sferach sensorycznych. Polega na szczegółowym wywiadzie z rodzicem dziecka podczas którego terapeuta oceni stan funkcji sensorycznych i uzgodni dalszą ścieżkę diagnostyczno- terapeutyczną.
.
📍Dlaczego jest ważna❓ / czego można się spodziewać❓
Konsultacja jest ważnym początkiem dla każdego nowego procesu terapeutycznego. Pozwala wstępnie rozpoznać trudności sensoryczne dziecka 👶👧🧒, uporządkować dotychczasowe osiągnięcia terapeutyczne i pokierować dalszymi procesami.
Konsultacja dzieci do drugiego roku życia odbywa się z dzieckiem, powyżej drugie roku życia konsultacje odbywają się bez obecności dziecka.
.
📍Do kogo jest skierowana❓
Ten rodzaj wsparcia jest możliwy dla osób w każdym wieku.
Po zaksięgowaniu opłaty, kontaktujemy się z rodzicem w celu określenia terminów spotkań Naszego Specjalisty z Dzieckiem w Wielkopolskim Centrum Fizjoterapii.
.
Zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum
zadzwoń ☎️ 512 046 048
lub
napisz ✉️ dzieci@wcf.com.pl

150,00 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji

Formularz dla rodzica

  Drogi Rodzicu! Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozwoju Twojego Dziecka, ale nie wiesz jakiego wsparcia poszukiwać, udziel niezobowiązujących i anonimowych odpowiedzi na poniższe pytania. Przeanalizujemy i skontaktujemy się z Tobą z propozycją wsparcia dostosowanego specjalnie do potrzeb Twojego Dziecka.


  Wiek dziecka

  Jakie rozpoznanie medyczne posiada Twoje Dziecko?


  Na jakim aspekcie usprawniania Dziecka zależy Pani/Panu najbardziej?


  Dane kontaktowe  Umów wizytę

  ZADZWOŃ