Konsultacja rozwoju - Planowanie procesu rehabilitacji

Na czym polega❓
Podczas konsultacji oprócz obserwacji dziecka 👶👧🧒 i jego bezpośredniej oceny funkcjonowania i poziomu rozwoju, dokonujemy także analizy dotychczasowej zebranej dokumentacji medycznej, oraz wskazujemy priorytety diagnostyczne w poszukiwaniu przyczyn występowania niepokojących objawów u dziecka. Ustalamy kierunki oddziaływań terapeutycznych, planujemy konieczność odwiedzenia określonych specjalistów, analizujemy sytuację żywieniową dziecka. Korygujemy błędy, uzupełniamy braki, wzmacniamy dobre strony procesu wychowania i rehabilitacji.
.
Dlaczego jest ważna❓ / czego można się spodziewać❓
Konsultacje u nas są swojego rodzaju „świeżym spojrzeniem” na sytuację medyczno-terapeutyczną dziecka z wyzwaniami rozwojowymi. Takie spotkanie trwa przynajmniej półtorej godziny ⏰, a rodzic zawsze wyjeżdża z długa listą zaleceń. Częściowo dotyczą one uzupełnienia (w razie potrzeby) diagnostyki medycznej, częściowo są bezpośrednimi wskazaniami do pracy pedagogicznej w domu (np.: jak reagować w sytuacjach wystąpienia zachowań niepożądanych), ale także są wskazówkami dla nauczycieli z placówek szkolno-wychowawczych, do których uczęszczają dzieci.
.
Do kogo jest skierowana ❓
Odwiedzają nas różne dzieci 👶👧🧒, również ze złożoną wieloraką niepełnosprawnością, u których zaplanowanie całościowego procesu rehabilitacyjnego, diagnostycznego, czy też żywieniowego jest bardzo skomplikowane.
Po zaksięgowaniu opłaty, kontaktujemy się z rodzicem w celu określenia terminów spotkań Naszego Specjalisty z Dzieckiem w Wielkopolskim Centrum Fizjoterapii.
.
Zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum
zadzwoń ☎️ 512 046 048
lub
napisz ✉️ dzieci@wcf.com.pl

300,00 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji

Formularz dla rodzica

  Drogi Rodzicu! Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozwoju Twojego Dziecka, ale nie wiesz jakiego wsparcia poszukiwać, udziel niezobowiązujących i anonimowych odpowiedzi na poniższe pytania. Przeanalizujemy i skontaktujemy się z Tobą z propozycją wsparcia dostosowanego specjalnie do potrzeb Twojego Dziecka.


  Wiek dziecka

  Jakie rozpoznanie medyczne posiada Twoje Dziecko?


  Na jakim aspekcie usprawniania Dziecka zależy Pani/Panu najbardziej?


  Dane kontaktowe  Umów wizytę

  ZADZWOŃ