Ocena Rozwoju Psychoruchowego Niemowlęcia

Na czym polega❓
Poprzez obserwację spontanicznej aktywności dziecka👶, reakcji ułożeniowych, odruchów pierwotnych, rozkładu napięcia mięśniowego można ocenić stan jego rozwoju i szybko wychwycić ewentualne odchylenia od normy. Innymi słowy ocenia się czy dziecko 👶 rozwija się prawidłowo, czy jego obecne umiejętności są odpowiednie do wieku.
.
Dlaczego jest ważna❓ / czego można się spodziewać❓
Ocena postępów dziecka 👶 umożliwia wychwycenie ewentualnych trudności w rozwoju psychoruchowym i jeżeli to konieczne podjęcie wczesnej interwencji, co zwiększa szansę na prawidłowy rozwój dziecka.
.
Do kogo jest skierowana ❓
Do każdego dziecka 👶, ale w szczególności rodzica/opiekuna, który chciałby wiedzieć, czy rozwój jego dziecka przebiega prawidłowo, bądź czy powinien udać się do lekarza.
Po zaksięgowaniu opłaty, kontaktujemy się z rodzicem w celu określenia terminów spotkań Naszego Specjalisty z Dzieckiem w Wielkopolskim Centrum Fizjoterapii.
.
Zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum
zadzwoń ☎️ 512 046 048
lub
napisz ✉️ dzieci@wcf.com.pl

150,00 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji

Formularz dla rodzica

  Drogi Rodzicu! Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozwoju Twojego Dziecka, ale nie wiesz jakiego wsparcia poszukiwać, udziel niezobowiązujących i anonimowych odpowiedzi na poniższe pytania. Przeanalizujemy i skontaktujemy się z Tobą z propozycją wsparcia dostosowanego specjalnie do potrzeb Twojego Dziecka.


  Wiek dziecka

  Jakie rozpoznanie medyczne posiada Twoje Dziecko?


  Na jakim aspekcie usprawniania Dziecka zależy Pani/Panu najbardziej?


  Dane kontaktowe  Umów wizytę

  ZADZWOŃ